«Побачила нові горизонти знань», – враження студентки Політехніки від поїздки на наукову конференцію до Варшави

Юрій Мартинович, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото з конференції

Студентка першого курсу Марта Зьоменко, яка вивчає безпілотні літальні апарати за спеціальністю «авіаційна та ракетно-космічна техніка» в Інституті механічної інженерії та транспорту Національного університету «Львівська політехніка», поділилася враженнями від поїздки на наукову конференцію до Польщі.

– Марто, що це була за конференція?

– Я як слухачка, представляючи Львівську політехніку, їздила до Варшавського університету технологій, з яким наш університет співпрацює на науковому рівні. Там відбулася конференція, присвячена актуальним питанням науки.

– Чим вона запам’яталася?

– Ця наукова конференція відкрила для мене нові горизонти знань і надихнула на подальшу активну діяльність у сфері науки. Коли я прибула на конференцію, мене вразили масштабність і різноманітність учасників. Професори з різних країн Європи розповідали про свої дослідження та досягнення в галузі інженерії. Їхні промови були насичені цікавими фактами й інноваційними ідеями. Спостерігати за тим, як вони діляться своїм досвідом, було надзвичайно захопливо.

Не менш захопливі були й доповіді студентів. Вони розповідали про свої дослідження та роботу в обраній галузі. Їхні презентації були добре підготовлені й цікаві. Мене вразила якість студентських робіт і оригінальність підходів до розв’язання наукових проблем.

Під час конференції я познайомилася з багатьма розумними й талановитими людьми. Ми обговорювали різні дослідження, ділилися думками та враженнями. Взаємодія з учасниками з Варшавського університету технологій і студентами Львівської політехніки та КПІ імені І. Сікорського стала особливо цінною. Ми обмінювалися досвідом та ідеями.

Конференція дала мені змогу побачити широкий спектр наукових досягнень і зустрітися зі спеціалістами в різних галузях інженерії. Я повернулася додому з багажем нових знань, ідеями для подальших досліджень. Ця подорож стала першим кроком на шляху досягнення нових висот у науковій сфері.

– Яка тематика цієї конференції?

– Тематика конференції охоплювала широкий спектр актуальних питань, пов’язаних з інженерією, математичним моделюванням, охороною та поліпшенням навколишнього середовища, біоінженерією й біомедичною інженерією. Тож це дало мені чимало можливостей для обміну ідеями досліджень у цих сферах. Я слухала презентації нових методик відновлення довкілля, розроблення біоінженерних систем та передових методів біомедичних досліджень. Ці теми не лише підкреслюють важливість науки в розвитку суспільства, а й стимулюють до подальших досліджень у цих напрямах.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції