Підсумки зарахування на навчання іноземних громадян з Китайської Народної Республіки

Центр китайсько-української співпраці Львівської політехніки
Фото зі вступної кампанії

18 листопада 2021 року завершилася вступна кампанія для іноземних громадян на навчання до Національного університету «Львівська політехніка». Вступні співбесіди з іноземними громадянами в онлайн режимі проводила комісія, яку очолила проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, д.е.н., професор Наталія Чухрай.

Приймальна комісія у складі заступника голови комісії – керівника Центру китайсько-української співпраці, д.е.н., професора Михайла Яструбського, секретаря комісії, начальника відділу роботи з іноземними студентами Сергія Купчака, професорів Наталії Станасюк, Наталії Мукан, Ольги Просович заслухала доповіді китайських абітурієнтів та їхні відповіді на додаткові запитання.

Загалом впродовж осіннього набору студентські лави Львівської політехніки поповнили 38 студентів з Китайської Народної Республіки на різні напрями і спеціальності технічного, економічного та гуманітарного спрямування.

Фото зі вступної кампанії Фото зі вступної кампанії