Підсумки вступної кампанії 2019 на інноваційні навчальні програми Львівського ІТ Кластеру в Політехніці

Львівський ІТ Кластер
студенти інноваційних навчальних програм від Львівського ІТ Кластеру

Оригінали документів подані, списки бюджетників прикрашають стіни факультетів та інститутів, а отже – час підбивати підсумки вступної кампанії 2019!

Цьогоріч аж 831 абітурієнт став студентом інноваційних навчальних програм від Львівського ІТ Кластеру: майже всі державні місця на 14 програмах зайняті.

Для програм ІТ Кластеру в Національному університеті «Львівська політехніка» підсумки такі:

• «Бізнес аналітика та наука про дані» – 53 студенти;
  • «Інтернет речей» – 87;
  • «Штучний інтелект» – 120 (89 на бюджет і 31 на контракт);
  • «Кібербезпека» – 178.

Цьогорічна кампанія тішить не лише кількістю абітурієнтів, але й якістю знань майбутніх першокурсників. Так, мінімальний вступний бал на бюджетне місце програми «Інтернет речей» сягнув 195,8 балів, а для програми «Штучний інтелект» – 189,76 балів. Це – найвищі прохідні бали на спеціальність «Комп’ютерні науки».