Третій рік поспіль Національний університет «Львівська політехніка» взяв участь у проведенні першого (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ», який організовує громадська організація «Українське ядерне товариство».
Конкурс відбувся в Інституті енергетики та систем керування на кафедрі теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій. Участь у ньому взяли учні старшої школи (9–11 класів), молодь ліцеїв та гімназій, які цікавляться різними аспектами вивчення ядерної фізики та ядерної енергетики і прагнуть розкрити свої творчі здібності.
Цього року переможцями І етапу конкурсу стали:
- Олександра Корягіна – учениця 10 класу Львівської лінгвістичної гімназії;
- Катерина Олійник – учениця 9 класу ліцею «Сихівський» Львівської міської ради;
- Іван Воронецький – учень 11 класу комунального закладу «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді».
Усіх переможців рекомендовано до участі у фінальному етапі конкурсу. Бажаємо успіху та перемоги!
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/14/para/gallery/ttae-foto00.jpg?itok=htkIRlSZ)
![Реферат Івана Воронецького](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/14/para/gallery/ttae-foto3.jpg?itok=QBGQU2uR)
![Реферат Катерини Олійник](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/14/para/gallery/ttae-foto2.jpg?itok=OVMLM8Xb)
![Реферат Олександри Корягіної](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/14/para/gallery/ttae-foto1.jpg?itok=aOnyaqr9)