Підписано Угоду про співпрацю між Львівською політехнікою та Асоціацією U.C.M. – Italy

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото з підписання угоди про співпрацю

8 грудня 2022 року відбулося підписання Угоди про співпрацю між Національним університетом « Львівська політехніка» та Асоціацією U.C.M. – Italy (Середземноморський союз шеф-кухарів Італії, м. Фоджа).

Представники Університету – проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків Наталія Чухрай, завідувач кафедри туризму Андрій Теребух та викладачі кафедри Ярослава Москвяк і Марія Лущик – обговорили із президентом Асоціації можливості проведення майстер-класів, стажування, літньої практики для студентів в Італії, метою яких є вивчення основ італійської кухні, проведення навчальних конкурсів та практичної підготовки кухарів, офіціантів, піцайоло, барменів на базі реально діючих об’єктів готельно-ресторанного бізнесу, проведення міжнародних конкурсів з кулінарного мистецтва, гастрономічних фестивалів.

Тож очікуємо на майбутні ініціативи та спільні проєкти!