Підписано Меморандум про співпрацю між Світовим Конгресом Українців та МІОК Львівської політехніки

МІОК Львівської політехніки
Підписано Меморандум про співпрацю між СКУ та МІОК

30 вересня 2016 року в Києві відбулася знакова подія – підписання Меморандуму про співпрацю між Світовим Конгресом Українців та Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка». Документ підписали Евген Чолій, Президент СКУ, та Ірина Ключковська, директор МІОК.

De facto партнерство Світовим Конгресом Українців та Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою має вже свою історію, позначену численними важливими спільними подіями і проектами. Сьогодні співпрацю було оформлено de jure, закріплено спільно підписаним документом.

Підписання документу – вираз взаємної довіри, поваги, свідчення намірів про взаємну працю в майбутньому.