Підписано меморандум про співпрацю між Науковим парком Університету та Українською водневою радою

Науковий парк SID City Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Назар Подольчак, директор Наукового парку SID City Національного університету «Львівська політехніка», підписав меморандум про співпрацю із Громадською спілкою «Енергетична асоціація «Українська воднева рада».

Підписання цього документа має на меті подальший розвиток спільних проєктів та організації спільних активностей у сфері водневих зелених технологій України.

Команди зосередяться на реалізації таких активностей:

• виявлення актуальних бар’єрів щодо впровадження водневих технологій в Україні та спільних пошуків шляхів їхнього усунення;
  • сприяння у просуванні та реалізації проєктів водневої енергетики;
  • розвиток співробітництва з питань використання водневих технологій між підприємствами, установами та організаціями в енергетичному секторі України;
  • розвиток партнерства у сфері водневих технологій між представниками енергетичного сектору.

«Можемо з упевненістю сказати, що розвиток водневих технологій є зараз актуальним та необхідним у галузі енергоефективності. Спільно з Українською водневою радою ми впевнено готові розвивати спільні проєкти й активності з метою розвитку чистих водневих технологій», – прокоментував подію Назар Подольчак.

Докладніше – на сторінці SID City Scientific Park у соцмережі Фейсбук.