Підписано Меморандум про співпрацю між Львівською політехнікою та Громадською спілкою «Білдіт Юкрейн»

Інститут будівництва та інженерних систем
Заставка до матеріалу

22 вересня 2021 року було підписано Меморандум про співпрацю між Національним університетом «Львівська політехніка» та Громадською спілкою «Білдіт Юкрейн».

Головною метою такої співпраці є формування міцної бази теоретичних і практичних знань у сфері інформаційного моделювання будівель та споруд серед студентів і викладачів профільних будівельних, архітектурних та інженерних спеціальностей.

Відтепер студенти й викладачі цих спеціальностей отримують відкритий доступ до навчальних матеріалів курсів від buildit.lab з можливістю їхнього проходження у вільному режимі, а також регулярні освітні заходи (лекції, вебінари, воркшопи).

Кожен, хто хоче отримати доступ до курсів та навчальних матеріалів buildit.lab, може заповнити форму й розпочинати навчання у будь-який час.

Головним проєктом ГС «Білдіт Юкрейн» є освітній простір buildit.lab, який поєднує в собі теорію, практику і технології завдяки освітнім ініціативам, наприклад, курсам Revit. Basic та Revit. MEP.

Детальніше про діяльність ГС «Білдіт Юкрейн» та buildit.lab можна дізнатись на сайті Освітнього простіру buildit.lab.