Підприємці Львівщини за допомогою викладачів Університету освоюють основи експортної діяльності

За матеріалами сайту Львівської обласної державної адміністрації
Фото зі Школи експортера

13 жовтня 2021 року відбувся четвертий тренінг Школи експортера – рівень BASIC. Говорили про тарифні та нетарифні методи регулювання експорту.

Лектор – к.е.н., доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка», керівник навчально-консультаційного центру Expertus Олег Микитин.

У межах четвертого тренінгу обговорили важливі теми експортної діяльності:

• митні режими;
  • вимоги для поміщення товарів у митний режим експорту;
  • вивізне мито;
  • отримання сертифіката EUR.1 або EUR-MED;
  • графік скасування експортного мита;
  • актуальну інформацію щодо ставки мита при експорті до ЄС.

Нагадаємо, що завданням Школи експортера – рівень BASIC є допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навички для успішного виходу на зовнішні ринки для розширення географії свого бізнесу.

Загалом у межах освітнього курсу передбачено 8 модулів, а триватиме він до 2 листопада 2021 року.

Освітній проєкт здійснює Львівська обласна державна адміністрація спільно з Львівською торгово-промисловою палатою, Асоціацією професійних митних посередників та Національним університетом «Львівська політехніка».