Підприємець і аспірант кафедри ПЕЕТ поділився досвідом зі студентами спеціальності «Підприємництво та торгівля»

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фото із зустрічі

Аспірант кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Орест Парасюк відвідав першокурсників спеціальності «Підприємництво та торгівля». Гість поділився власним підприємницьким досвідом, обговорив вимоги до підбору кадрів, наголосив на кваліфікаційних та особистісних характеристиках, які важливі для майбутніх бізнесменів.

У процесі дискусії студенти обговорили з аспірантом сучасні підприємницькі виклики, особливості державно-приватного партнерства, вплив конкурентів на прийняття нестандартних, креативних рішень тощо.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі