Під керівництвом і за співавторства доцента кафедри ОМП створено підручник з інформатики для учнів 5 класу

Кафедра обчислювальної математики та програмування
Фрагмент обкладинки книжки

У поточному році під керівництвом і за співавторством доцента кафедри обчислювальної математики та програмування Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки Ярослава Глинського було створено підручник «Інформатика» для учнів 5 класу закладів загальної середньої освіти. З нього учні дізнаються, які властивості має інформація, як безпечно користуватися комп’ютерними мережами, навчаться створювати презентації і текстові документи, складати програми, виконувати проєкти й розробляти власні ігри у середовищі Scratch.

Підручник отримав гриф Міністерства освіти і науки України (наказ МОН від 08.02.2022 № 140).