У Пустомитах під керівництвом директора ІНЕМ Львівської політехніки розробляють стратегію сталого розвитку

За матеріалами ЗІК
 Олег Кузьмін

У Пустомитах розробляють стратегію сталого розвитку, яка дасть змогу мати чіткі та визначені цілі, як розвивати місто та в якому напрямку рухатись. Як зазначив секретар Пустомитівської міської ради Андрій Жидачек, стратегія потрібна для того, щоб мати чіткий план подальшої роботи, як її здійснювати і яким шляхом йти. Вона зачепить усі гілки розвитку міста – від будівництва до можливих ІТ-технологій, що є дуже важливим. Стратегію розробляють під керівництвом директора Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка», доктора економічних наук, професора, заслуженого працівника народної освіти України, академіка Української академії наук, академіка Академії підприємництва та менеджменту України, академіка Транспортної академії України, академіка Академії економічних наук України, академіка Української академії наук вищої освіти України Олега Кузьміна.