Під керівництвом доцента кафедри ХТНР учень львівської школи здобув ІІ місце у всеукраїнському конкурсі

Кафедра хімії і технології неорганічних речовин Львівської політехніки
Мар’ян Мартин

Під науковим керівництвом доцента кафедри хімії і технології неорганічних речовин Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки к.т.н. Романа Мниха учень 10-го класу середньої загальноосвітньої школа № 95 м. Львова Мар’ян Мартин здобув ІІ місце у конкурсі «Всеукраїнський Юнацький Водний Приз 2022» у рамках міжнародного конкурсу Stockholm Junior Water Prize.

Мар’ян Мартин виконав дослідження на тему «Кондиціювання підземних вод щодо вмісту фтору за допомогою природного клиноптилоліту». За підсумками попереднього розгляду журі з-посеред 55 робіт рекомендувало цю роботу до представлення у суперфіналі у вигляді презентації.

Роботу було виконано на кафедрі ХТНР Львівської політехніки.