П’ятеро учнів Академічної гімназії при Університеті отримали премії від міста за найвищі бали на ЗНО 2021

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Фото із вручення премій

Ще з 2010 року Львів займає перші місця в Україні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання серед випускників шкіл. Цей рік не став винятком: 58 львівських випускників отримали 61 найвищий результат (троє отримали найбільшу кількість балів одразу з двох предметів).

Серед них – п’ятеро учнів Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка»:

• Христина Близнюк (англійська мова);
  • Кирило Тимчишин (англійська мова);
  • Роман Мичка (англійська мова);
  • Анна-Марія Мандзій (історія України);
  • Ліліана Гоцко (біологія).

Щорічно мерія Львова відзначає випускників закладів загальної середньої освіти міста, які отримують найвищі результати за ЗНО (у межах Програми підтримки обдарованої молоді міста Львова). Так, за 200 балів із зовнішнього незалежного оцінювання з базової дисципліни абітурієнти отримують грошову винагороду у розмірі 5 тисяч гривень, за 400 балів – грошову винагороду у розмірі 10 тисяч гривень.

Докладніше – на сайті Львівської міської ради.