Перспективи міжнародної співпраці та навчання – погляд у майбутнє

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

Розвиток міжнародних спільних освітніх програм, зокрема програм подвійних дипломів, є одним із пріоритетних напрямів розвитку міжнародного співробітництва Національного університету «Львівська політехніка». Отримані дипломи створюють для випускників значні конкурентні переваги на ринку праці не лише в Україні, а й у країнах Європейського Союзу.

15 лютого 2022 року відбулася онлайн-зустріч студентів першого курсу кафедри педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки зі студенткою другого курсу Анною Шот, яка розповідала про навчання за програмою подвійного диплому, зокрема у Люблінській Політехніці (Польща). Зустріч пройшла у формі діалогу, в ході якого студенти мали можливість поставити запитання й отримати вичерпні відповіді щодо навчання за цією програмою.

Вітаємо ще раз Анну та бажаємо успішного навчання, незабутніх вражень й цікавих зустрічей!

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі