Першокурсниця кафедри СР стала учасницею ІІІ Молодіжної моделі Парламентської асамблеї НАТО

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Каріна Осіяненко

Студенти понад 40 закладів вищої освіти України взяли участь у Третій молодіжній моделі Парламентської Асамблеї НАТО. Серед них – студентка-першокурсниця кафедри соціології та соціальної роботи Львівської політехніки (спеціальність 231 «Соціальна робота») Каріна Осіяненко.

На участь претендували 230 заявників із 47 ЗВО України. Учасниками стало лише 80 найкращих.

Керівницею проєкту є народний депутат Верховної ради України VIII скликання, науковиця, громадська діячка, кандидат економічних наук, професорка кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Юринець.

Сердечно вітаємо нашу Каріну з розширенням її професійних горизонтів!

Фото із заходу Каріна Осіяненко Сертифікат учасника