Першокурсниця кафедри СР одержала сертифікат Академії з європейських студій «Децентралізація та розвиток громад»

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Фрагмент сертифіката

Днями завершила роботу Академія з європейських студій «Децентралізація та розвиток громад», організована командою проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей (науковий консультант та академічний координатор проєкту професорка Ярина Турчин). Програма Академії складалася з восьми шестигодинних модулів, під час яких обговорено важливі питання децентралізації та розвитку громад в Україні та країнах ЄС.

Студентка-першокурсниця спеціальності «Соціальна робота» Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Каріна Осіяненко стала сертифікованою учасницею Академії.

Надзвичайно приємно, що талановиті першокурсники вже з початку навчання є вмотивованими, цілеспрямованими і виявляють проактивну позицію щодо особистого професійного розвитку.