Першокурсники програми ІоТ презентували свої командні проєкти у бомбосховищі компанії Intellias

ІТ Expert
Фото із захисту робіт

Нещодавно першокурсники програми Internet of Things у Національному університеті «Львівська політехніка» мали змогу презентувати свої командні проєкти, які готують разом із менторами впродовж першого та другого років навчання на програмі. Попередні захисти відбулися у затишному бомбосховищі компанії Intellias.

То над чим зараз працюють студенти?

• Дрон з радаром для виявлення російських дронів
  • Автономний аварійний перекривач газу
  • Лампа, що автоматично підлаштовується під освітлення
  • Розумна тростина для незрячих
  • Електрогенератор на побутовому газі
  • Розумна теплиця з системою поливу і вентиляції
  • Системи автоматичного поливу кімнатних рослин
  • Застосунок для відстежування сну дитини
  • Автоматичний блокувальник коліс велосипеда
  • Конструктор для візиток
  • Розумна розетка
  • Програма для підвищення фінансової грамотності

І це ще далеко не всі проєкти, які розвивають першокурсники ІоТ!

Куратор програми – Зеновій Верес, к.т.н., асистент кафедри комп’ютеризованих систем автоматики Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки.

Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт