Першокурсники програми «Інтернет речей» у Львівській політехніці презентували свої перші напрацювання

ІТ Expert
Фото із захисту робіт

Понад 30 команд першокурсників програми «Інтернет речей» у Національному університеті «Львівська політехніка» вже розпочали роботу над командними проєктами. А нещодавно у Tech StartUp School відбувся проміжний пітчинг, на якому студенти презентували свої перші напрацювання.

Приємно, що багато проєктів мають важливе соціальне чи військове спрямування. До прикладу:

• команда «Техно Вікінги» розробляє автономний дверний замок для укриттів, який автоматично відчинятиме двері під час тривоги;
  • команда TechnoAvis розв’язує проблему зачистки окопів від противника за допомогою використання детонатора з далекоміром;
  • команда Stitch працює над програмою для людей із порушенням слуху – рішення зможе розпізнавати звуки, слова й транслювати сповіщення, перетворюючи мовлення у текст.

І це ще далеко не всі цікаві ідеї.

Вже зараз зі студентами працюють ментори із SoftServe Ukraine, Newfire Global Partners, GlobalLogic Ukraine, Leobit, Agiliway, InterLogic, SmartyAds та інших компаній.

Невеличкий фоторепортаж – на сторінці ІТ Expert у соцмережі Фейсбук.