Першокурсники кафедри програмного забезпечення ІКНІ створюють історичний фільм про Карпатську Україну

Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

В Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки не тільки програмують алгоритми, а й творять мистецтво кіно!

Запальні ідеї, талановиті програмісти і творча енергія об’єдналися, щоб зробити історичний фільм про Карпатську Україну. За допомогою історика, що написав сценарій, звукорежисера, що додає музичний супровід, і монтажерів автори заглиблюються у дні існування цієї української держави.

Створюючи історичний фільм про Карпатську Україну, студенти групи ПЗ-12 кафедри програмного забезпечення ІКНІ взяли на себе відповідальність показати красу та важливість нашої історії через об’єктив камери.