Першокурсники – 2015: чому вони обрали Національний університет «Львівська політехніка»

Тижневик «Аудиторія»
студент

Студенти першого курсу Львівської політехніки розповідають, чому вони вступили саме в наш Університет.

Олег Пруцков, студент першого курсу Інституту енергетики та систем керування, з Костополя:
«Про працевлаштування думаю наперед»

Я вступив до Львова, бо мені подобається це місто. Знайомі, які навчаються у Львівській політехніці, розповіли, що тут дуже цікаво навчатися, цікаві викладачі. До того, як приїхав сюди вступати на напрям теплоенергетики в ІЕСК, я ніколи не був у Львові. Після закінчення навчання, я хотів би працювати на Кременчуцькій ТЕЦ. Це близько до мого дому. З мого класу більше ніхто не планував вступати до львівських вишів. Наш клас був з філологічним нахилом, тому мені було важко там навчатися, бо мої улюблені предмети – фізика, хімія, математика. На бюджетну форму навчання я вступив до Політехніки та у Вінницький виш. Вибрав Львів, а жити буду в гуртожитку.

Назар Коваль, студент першого курсу Інституту комп’ютерних та інформаційних технологій, зі Львова:
«Коли обирав Політехніку, керувався добрими відгуками про неї»

Я чув багато позитивних відгуків про цей навчальний заклад від друзів, знайомих, які рекомендували мені навчатися саме в цьому університеті. Вступив на видавничо-поліграфічну справу, за другим пріоритетом. Цей напрям досить близький до мого першого пріоритету – комп’ютерні науки, адже тут вчать основ програмування. Зрештою, тут я навчуся створювати веб-сайти, що, на мою думку, дуже цікаво. Тривалий час я вважав себе гуманітарієм, однак все ж виявилося, що точні предмети знаю краще і до вивчення математики і фізики маю більший хист. Чого очікую від навчання у Політехніці? Насамперед сподіваюся, що вчитися мені буде цікаво, що тут я здобуду все найнеобхідніше – те, що мені згодом знадобиться на роботі і завдяки чому зможу себе реалізовувати і забезпечувати матеріально. Зрештою, тут я подорослішаю і знайду нових друзів, тут у мене виникнуть нові захоплення і зацікавлення.

Ірина Масланич, студентка першого курсу Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, зі Львова:
«Львівську політехніку обрала ще у школі»

Львівську політехніку, яка нині є одним із найкращих вишів Львова й України, я обрала ще у школі, відколи дізналася, що тут є кафедра прикладної лінгвістики. Вже тоді мене зацікавили і комп’ютерні науки, і філологія, адже українську мову я дуже люблю. До того ж у школі поглиблено вивчала англійську мову, знання якої планую в університеті удосконалювати. Єдина державна електронна база з питань освіти допомогла мені виконати моє бажання, оскільки у заяві Політехніку я вказала як пріоритетну і мала для вступу достатню кількість балів із ЗНО. Намагатимусь з допомогою викладачів брати від навчання все корисне і цікаве. А ще планую зустріти тут друзів, з якими згодом творитимемо нову Україну.

Юрій Зарицький, студент першого курсу Інституту будівництва та інженерії довкілля, з Новограда-Волинського:
«Обрав Політехніку, бо це найкращий львівський університет»

Мені подобається Львів, тому вирішив вступати в університет цього міста. А Політехніка – найкращий виш, тому й обрав його. Думаю, що своє студентське життя розділю 50 на 50, тобто вчитимусь, а решта часу дивитимусь місто, відпочиватиму. Люблю футбол, тож відвідуватиму різні матчі. Зараз ще не знайомий із усіма можливостями, які дає Львівська політехніка для саморозвитку, наразі найбільше цікавить навчання. Я обрав спеціальність будівництво, бо переконаний, що вона потрібна в Україні та й роботу буде знайти легше.

Тетяна Маслак, студентка першого курсу Інституту економіки і менеджменту, зі Львова:
«Політехніка – ланка між студентом і високооплачуваною роботою»

Львівська політехніка користується популярністю серед багатьох абітурієнтів, та й, загалом, у мене тут дідусь викладав понад сорок років, тато викладає, тож я з дитинства чула про цей університет. Надала перевагу йому ще й тому, що він – один із найстаріших у східній Європі, співпрацює з різними європейськими ВНЗ і уможливлює здобуття знань за кордоном. Але найперше: Львівська політехніка – безпосередня ланка між студентом і високооплачуваною роботою. Хочу успішно вчитися, саморозвиватися, відвідуючи різні тренінги, і вступити в аспірантуру. Сподіваюсь, що викладачі гідно передадуть нам свій досвід. Понад 13 років займаюсь народними танцями, тому старатимусь поєднувати навчання із ними.

Студенти кафедри туризму зустрілися з представниками «Tural» студент студент