Першокурсників спеціальності 022 «Дизайн» урочисто посвятили у студенти Львівської політехніки

Кафедра дизайну та основ архітектури Львівської політехніки
Фото з урочистої посвяти

2 вересня 2024 року відбулась урочиста посвята першокурсників спеціальності 022 «Дизайн» у студенти Національного університету «Львівська політехніка». Захід, присвячений початку нового 2024–2025 навчального року, пройшов у Актовій залі головного корпусу Університету за участі першокурсників, їхніх батьків, дирекції Інституту архітектури та дизайну, а також викладачів кафедри дизайну та основ архітектури.

Зі словами привітання до нових студентів звернувся директор Інституту архітектури та дизайну, доктор архітектури, професор Богдан Черкес. До привітань також долучився доктор архітектури, професор Юрій Диба.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих Захисників і Захисниць України, які віддали свої життя у протистоянні російському агресору.

Фото з урочистої посвяти Фото з урочистої посвяти Фото з урочистої посвяти Фото з урочистої посвяти Фото з урочистої посвяти Фото з урочистої посвяти Фото з урочистої посвяти