Першокурсник Хмельницького політехнічного коледжу Університету переміг на чемпіонаті Європи з комбат Дзю-Дзюцу

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Даниїл Говоруха

Першокурсник відділення комп’ютерної інженерії Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Даниїл Говоруха, попри юний вік, уже має чималий список перемог. Серед останніх – нещодавня перемога на чемпіонаті Європи з комбат Дзю-Дзюцу (бойове джиу-джитсу) серед дорослих, юніорів та юнаків, де Даниїл брав участь у складі збірної України.

Турнір відбувся 17–19 травня в іспанському курортному місті Мальграт де Мар, місті у провінції Барселона автономної області Каталонія. Даниїл змагався серед юніорів та виборов два перших місця (клоз-контакт і фулл-контакт) й одне друге (граунд-файт) у ваговій категорії 75 кг.

Всього в чемпіонаті взяли участь 485 спортсменів із 17 країн Європи. В командному заліку і серед дорослих, і серед юніорів та юнаків збірна команда України здобула перше командне місце.

Докладніше – на сайті Хмельницького політехнічного фахового коледжу.