Першокурсник Хмельницького політехнічного коледжу став чемпіоном України з тхеквондо серед юніорів

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Максим Степанюк

21 квітня 2021 року в місті Харкові за участю 236 спортсменів із 20 регіонів України відбувся чемпіонат із тхеквондо серед юніорів. Першокурсник відділення програмної інженерії Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Максим Степанюк став чемпіоном України у ваговій категорії до 51 кг.

Сходження до спортивних висот Максим розпочав у 9 років, вдало поєднуючи заняття із тхеквондо та навчання у загальноосвітній школі. Висока успішність і мрія стати ІТ-фахівцем привели його до Хмельницької політехніки. Талановитий юнак і тут знаходить час для опанування доволі складної навчальної програми та улюбленого хобі, яке стало невід’ємною частиною його життя .

Перемога юнака є підставою для присвоєння Максиму спортивного звання «Майстер спорту України». І, звісно, він є основним кандидатом у збірну України.