Першокурсник ІМФН – призер Всеукраїнського конкурсу робіт із прикладної геометрії та інженерної графіки

Кафедра нарисної геометрії та графіки Львівської політехніки
Харківський політехнічний інститут

У Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2017/2018 навчального року зі спеціалізацій «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика», у якій взяли участь представники Національного університету «Львівська політехніка».

Студент першого курсу Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Сергій Загура став призером конкурсу і нагороджений дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник – к.т.н., асистент кафедри нарисної геометрії і графіки Орися Строган.

Студентка ІІ курсу Інституту гуманітарних та соціальних наук Тетяна Топчій і студент ІІІ курсу Інституту будівництва та інженерії довкілля Максим Кушинов нагороджені дипломами. Їхній науковий керівник – доцент кафедри нарисної геометрії і графіки Владислав Топчій.