Грамоти Львівської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки та з нагоди Дня Конституції України отримали викладачі кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва – професори Наталія Станасюк і Михайло Гончар та доцент Юрій Малиновський. Подяками за науково-педагогічну та виховну роботу зі студентами обласна рада відзначила асистентку кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Тетяну Білущак, а також доценту кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Жанну Мину. Почесну грамоту Львівської політехніки за визначні успіхи в педагогічній і науковій роботі та заслуги перед Університетом отримав доцент кафедри електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем Богдан Калужний.
Усі ці нагороди, а також дипломи наукових ступенів докторів та кандидатів наук, атестатів про присвоєння вчених звань професорів і доцентів науково-педагогічним працівникам різних кафедр вручив ректор Університету Юрій Бобало.
Також Вчена рада розглянула основні питання порядку денного – про виконання в 2019 році плану прийому студентів на навчання за освітніми програмами підготовки молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра і здобувачів за освітньо-науковими програмами підготовки доктора філософії. З цією інформацією присутніх ознайомили відповідальний секретар Приймальної комісії Михайло Гончар і завідувачка відділу докторантури та аспірантури Наталія Мукан. А від проректора з навчально-виробничої роботи Володимира Крайовського присутні дізналися про готовність матеріально-технічної бази Університету до нового навчального року.
Розгляд цих основних питань завершився прийняттям відповідних ухвал.
![відзнаки науковцям](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/img0165.jpg?itok=M3COwIYL)
![відзнаки науковцям](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/img0166.jpg?itok=ZSuUrRi7)
![відзнаки науковцям](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/img0171.jpg?itok=EtS12lgJ)
![відзнаки науковцям](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/img0175.jpg?itok=qzuHzqj3)
![групове фото](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/img0307.jpg?itok=inct_7fM)
![відзнаки науковцям](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/img0184.png?itok=5cPshQtk)
![відзнаки науковцям](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/img0214.png?itok=7l7pS-fD)
![відзнаки науковцям](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/img0197.png?itok=CPUV5z9j)
![відзнаки науковцям](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/img0192.png?itok=elJ27N20)
![відзнаки науковцям](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/30/para/gallery/img0187.png?itok=RXxt7lMR)