Перестало битися серце колишнього проректора Львівської політехніки професора Маркіяна Павликевича

Адміністрація Львівської політехніки
Маркіян Павликевич

Із сумом повідомляємо, що 5 червня перестало битися серце Маркіяна Йосиповича Павликевича ― професора, колишнього проректора з навчальної роботи та багаторічного завідувача кафедри телекомунікацій Національного університету «Львівська політехніка».

Колектив Політехніки щиро співчуває рідним, друзям і колегам із приводу тяжкої і непоправної втрати видатного науковця та мудрого педагога.

У Львівській політехніці Маркіян Йосипович пропрацював понад п’ятдесят років, завжди докладаючи максимум зусиль для розвитку нашого університету. За роки роботи науковець пройшов широкий професійний шлях, вміло об’єднуючи біля себе сильні команди, які під його наставництвом досягали значимих для української освіти та науки результатів. За час своєї діяльності Маркіян Павликевич підготував понад 90 наукових і методичних публікацій та 1 авторське свідоцтво на винахід.

Вічна і світла пам’ять!

Парастас відбудеться 7 червня з 19:00 у капличці Різдва Хрестителя Господнього Йоана на вул. Пекарській, 52, у Львові.

Похорон ― 8 червня з 12:00 на Личаківському кладовищі.