14 травня в актовому залі І навчального корпусу Університету відбувся Гала-концерт фестивалю студентської творчості «Весна політехніки 2019», під час якого було названо переможців.
Гран-прі фестивалю одержали команди Інституту хімії та хімічних технологій та Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології.
Команди здобули перемогу у номінаціях «Краща візитка фестивалю», «Кращі стейджмени», «Краще фото фестивалю», «Кращий музичний супровід», «Краща PR-компанія», «Краща режисура», «Краща програмка виступу» та «Кращий сценарій».
![Гала-концерт](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/21/para/gallery/champvesna-politechniky-2019.jpg?itok=NvhwboSX)