В Університеті перемогою політехніка завершилася Всеукраїнська олімпіада студентів-конструкторів

Прес-служба Львівської політехніки
переможці

Днями в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Деталі машин та основи конструювання» для студентів. Її учасниками стали вихованці вищих закладів освіти Києва, Вінниці, Житомира, Запоріжжя, Харкова, Херсону, Дніпра, Одеси, Сум, Рівного, Луцька, Тернополя і Львова.

Студентів тепло привітали з початком цікавих змагань проректор з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки Олег Давидчак, директор Інституту інженерної механіки та транспорту Олексій Ланець, завідувач кафедри технічної механіки та динаміки машин Володимир Малащенко, які побажали учасникам гідно представити свої навчальні заклади та використати здобуті знання на благо України.

Олімпіада проходила у два тури – із розрахунків деталей машин та конструювання складальних одиниць деталей машин. У напруженій та безкомпромісній боротьбі учасники продемонстрували високий рівень знань, тож члени журі доклали чимало зусиль для об’єктивного підбиття підсумків змагання.

Переможцями ІІ етапу Олімпіади із дисципліни «Деталі машин та основи конструювання» стали:

• І місце: Станіслав Липчей (Національний університет «Львівська політехніка»);
  • ІІ місце: В’ячеслав Вольський (Національний університет водного господарства та природокористування), Андрій Бараненко (Сумський державний університет);
  • ІІІ місце: Аліна Багач (Національний авіаційний університет), Руслан Ялинський (Львівський національний аграрний університет).

Заохочувальні грамоти отримали:

• за оригінальність розв’язку задач – Андрій Албатов (Харківський національний університет будівництва та архітектури), Володимир Алєксєєв (Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Микола Ходневич (Київський національний університет будівництва та архітектури);
  • за активну участь та досягнуті результати – Олег Марків (Національний університет «Львівська політехніка»), Дмитро Мальцев (Одеський національний морський університет) та Олена Пархоменко (Національний технічний університет ХПІ).
початок олімпіади учасники на олімпіаді нагородження нагородження нагородження переможці
Приєднані файли