Передумови підвищення якості освіти: викладачі кафедри ПІО були учасниками українсько-італійського семінару

Кафедри педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-семінару

27 вересня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки взяли участь в українсько-італійському науково-практичному семінарі. Захід було організовано за участі представниці Наукового інституту психології освіти та виховання (Istituto di Scienze Psicologiche della Educazione e della Formazione) Олександри Якимець, яка виступила з презентацією на тему «Шляхи, способи та практичний досвід із посилення взаємодії викладача і студентів як передумови підвищення якості освіти».

У ході семінару було висвітлено ключові методики, спрямовані на розвиток психоемоційного здоров’я як студентів, так і викладачів, з акцентом на когнітивні процеси та емоційні чинники, що впливають на освітню діяльність. Зокрема, особливу увагу було приділено розвитку емоційного інтелекту як основи ефективної комунікації та формування сприятливого навчального середовища.

Цей захід сприяв активізації українсько-італійської наукової співпраці, забезпечивши учасників практичними рекомендаціями та інструментами, що спрямовані на підвищення якості освіти й розвиток сучасних педагогічних підходів.

Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару