Педагоги і студенти Техніко-економічного коледжу Університету готуються до нового семестру

Техніко-економічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото з воркшопу

За підсумками І семестру 2022/23 навчального року було проведено моніторинг серед здобувачів освіти та педагогічних працівників Техніко-економічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» щодо організації освітнього процесу в дистанційному форматі на платформі Google workspace for education.

Враховуючи побажання педагогічних працівників та студентів, методисти коледжу Ольга Децик та Ольга Благута провели 5 сесій воркшопів для викладачів коледжу. На заходах було докладно розглянуто можливості роботи з оновленою версією Google workspace for education teaching and learning upgrade, зокрема:

• Google Classroom для ефективної організації онлайн навчання;
  • Google Meet для проведення відеоконференцій;
  • Google Sheets для заповнення електронних журналів та формування відомостей.

Учасники воркшопу отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.