Парафехтувальник із Політехніки Андрій Демчук виборов золоту медаль на етапі Кубка світу в Південній Кореї

За матеріалами сайту «Львівська мануфактура новин»
Фото зі змагань

У Південній Кореї тривають змагання із фехтування на інвалідних візках. За нагороди турніру борються спортсмени із 34 країн.

У фехтуванні на кріслах колісних у чоловічій шаблі в категорії А найкращим став 36-річний представник України Андрій Демчук.

Андрій – чемпіон літніх Паралімпійських ігор, заслужений майстер спорту України, багаторазовий призер міжнародних змагань.

Андрій Демчук має дві вищі освіти – закінчив Національний університет «Львівська політехніка» та Львівський державний університет фізичної культури. Викладає комп’ютерні технології в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки. У 2015 році здобув ступінь кандидата технічних наук.

Також займається волонтерською діяльністю та відвідує у львівському госпіталі воїнів.

Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань