Пам’яті відомого українського науковця-електроенергетика професора Антона Маліновського

Кафедра електроенергетики та систем управління
Антон Маліновський

Кафедра електроенергетики та систем управління Інституту енергетики та систем керування Національного університету «Львівська політехніка» з глибоким смутком сповіщає, що 7 січня 2023 року на 85-му році життя через важку хворобу відійшов у вічність наш колега і товариш Антон Антонович Маліновський, відомий український науковець-електроенергетик, доктор технічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України.

Антон Маліновський народився 20 червня 1938 року в місті Коростишеві Житомирської області. Закінчивши у 1960 році Львівську політехніку, Антон Антонович пов’язав із нею всю свою подальшу професійну освітньо-наукову та педагогічно-адміністративну діяльність, починаючи з роботи на посаді інженера Науково-дослідної частини і далі доцентом, професором та тривалий час (1982–2017 роки) завідувачем кафедри електропостачання промислових підприємств, міст і сільського господарства.

Впродовж 58 років науково-педагогічної роботи професор Маліновський на всіх посадах займав активну громадянську позицію, що принесло йому заслужену шану, авторитет і повагу як кваліфікованого та надійного працівника, члена вищих органів самоврядування у Львівській політехніці, доброзичливого і помічного Учителя для багатьох поколінь студентської молоді й не тільки.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Антона Антоновича!

Це тяжка й непоправна втрата для всіх нас…

Приєднані файли
Некролог221.03 КБ