Освітяни зможуть надавати якісну першу психологічну допомогу: розроблено курс підвищення кваліфікації

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Міністерство освіти і науки України спільно з Інститутом модернізації змісту освіти й Асоціацією інноваційної та цифрової освіти розробили курс підвищення кваліфікації освітян «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час та після завершення воєнних дій» .

Курс розроблено за моделлю змішаного навчання (blended learning). Він містить 10 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM, найкращі міжнародні кейси та практичні тренінги.

Після успішного проходження навчання освітянам зараховується 1 кредит ЄКТС).

Над створенням курсу працювали провідні експерти у галузі психології із США та Ізраїлю, а також методисти Інституту модернізації змісту освіти і тренери з розвитку емоційного інтелекту Асоціації інноваційної та цифрової освіти.

Докладніше – на сайті Міністерства освіти і науки України.