Освітян запрошують на вебінар «Тенденції та виклики дуальної освіти» із циклу ITeachers Meet-Ups

Організатори заходу
Заставка заходу

27 січня 2022 року відбудеться перший цьогорічний вебінар із серії зустрічей ITeachers Meet-Ups на тему «Тенденції та виклики дуальної освіти».

Ці мітапи будуть корисними для викладачів і методистів, які прагнуть навчати сучасних навичок, формувати актуальні освітні програми та розуміти потреби студентів і роботодавців.

Під час зустрічі дискутуватимуть про таке:

• принципи та нормативне забезпечення дуальної освіти;
  • результати й уроки експерименту запровадження дуальної освіти;
  • як співпрацюють заклади освіти та бізнес, аби модернізувати ОП;
  • навчальні можливості для викладачів, які прагнуть працювати за умов дуальної освіти;
  • як відбувається зарахування результатів навчання в дуальній освіті.

Спікери:

• Олег Шаров, генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки, член Національної команди експертів із реформування вищої освіти України;
  • Юрій Рашкевич, доктор технічних наук, професор Національного університету «Львівська політехніка», член Національного агентства кваліфікацій, член Національної команди експертів із реформування вищої освіти України.

Початок заходу о 17:00.

Реєстрація

Всі охочі можуть приєднатися до Телеграм-чату, який об’єднав 400 викладачів зі всієї України, а для запитань чи уточнень звертатись на universities_cooperation@softserveinc.com.