Освітян запрошують долучитись до ITeachers Meet-Ups, присвяченого стандартам та якості освіти

За матеріалами Національного Еразмус+ офісу в Україні
Заставка заходу

Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує долучитись до ITeachers Meet-Ups, що присвячений стандартам та якості освіти.

Цільова аудиторія: викладачі та методистів, які прагнуть навчати сучасних навичок, формувати актуальні освітні програми та розуміти потреби студентів і роботодавців.

Спікери:

• Михайло Винницький, доктор філософії Кембриджського університету, експерт Національної команди експертів із реформування вищої освіти України, керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;
  • Іван Загородній, директор центру майстерності розробки програмного забезпечення SoftServe.

Захід відбудеться 24 лютого 2022 року онлайн на Facebook-сторінці SoftServe. Початок о 17:00.

Докладніше – на сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні.