Осередок Ліги студентів АПУ при Університеті провів захід на тему «Старт кар’єри: поради адвоката»

За матеріалами сайту Асоціації правників України
Фото із заходу

Локальний осередок Ліги студентів Асоціації правників України при Національному університеті «Львівська політехніка» провів захід на тему «Старт кар’єри: поради адвоката» разом із адвокаткою Іреною Найдою.

Ірена Найда спеціалізується на розв’язанні міжнародних приватних спорів та міжнародному сімейному праві. Має досвід роботи у юридичній сфері понад сім років.

Студенти мали можливість послухати історію кар’єрного шляху пані Ірени й отримати відповіді на всі питання, які їх цікавили.

«Хто шукає – той знаходить», – так Ірена Найда завершила розповідь про те, як вона почала працювати адвокатом та про інші моменти юридичного життя, а всі присутні з захопленням слухали історії, поринувши в атмосферу зустрічі.

Студенти, забувши про час, спілкувалися з пані Іреною й отримали відповіді на важливі питання, а саме: як стати успішним адвокатом і не здатись на юридичному шляху.