Осередок Ліги студентів Асоціації правників України при Університеті організовує «Політичну кухню»

Осередок Ліги студентів АПУ при Львівській політехніці
заставка «Політична кухня»

Локальний осередок Ліги студентів Асоціації правників України при Національному університеті «Львівська політехніка» спільно з Комітетом суспільної ініціативи підготували проєкт про місцеві вибори.

«Політична кухня» – це серія щотижневих вебінарів, у яких спікери-шефи розкриють рецепти успіху на місцевих виборах: від компетенції місцевої влади, розуміння критеріїв для вибору кандидата й до алгоритму побудови власної стратегії для балотування. Обговорюватимуть також нововведення до законодавства та питання конкуренції молоді з досвідченими фахівцями у політичній битві.

Загалом вийде 4 ефіри з темами:

1. Місцеві вибори: нова страва на кухні політики;
  2. All the way up! або шлях кандидата на місцевих виборах;
  3. Ready? Steady? Fight! Молодь VS. досвід;
  4. Реформа децентралізації: рецепт апетитної страви на українському столі.

Перша зустріч розпочнеться у четвер, 25 червня 2020 року, о 17:00. Участь безкоштовна, достатньо долучитись до чату учасників заходу у Telegram.