Опитування здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти, які завершують навчання у поточному семестрі

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки
Заставка до опитування

Шановні студенти-бакалаври IV року навчання!

Центр забезпечення якості освіти Національного університету «Львівська політехніка» провадить опитування здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які завершують підготовку за освітньою програмою у поточному семестрі, для отримання об’єктивної інформації щодо змісту освітньої програми та якості освіти за нею.

Терміни проведення опитування – з 20 червня до 1 вересня 2023 року.

Прохання заповнити анкету, посилання на яку доступне в електронних кабінетах та у листі, надісланому на корпоративні електронні скриньки.

Ваші відверті відповіді допоможуть нам розробити й провести заходи щодо підвищення якості освітньої діяльності за вашою освітньою програмою, підвищити якість освіти, придатність випускників до працевлаштування.

Результати дослідження буде використано в узагальненому вигляді в розрізі освітніх програм Університету.