Опитування студентів Львівської політехніки «Семестровий контроль очима студентів»

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки
Заставка до опитування

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки провадить опитування здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти «Семестровий контроль очима студентів» для отримання зворотного зв’язку за результатами семестрового контролю щодо поінформованості студентів про правила та процедури проведення контрольних заходів, рівня дотримання їх викладачами, об’єктивності оцінювання в умовах дистанційного режиму, дотримання принципів доброчесності.

Студенти можуть пройти опитування за анкетою в Google-формі, посилання на яку надіслано на їхні корпоративні електронні скриньки, а також надати інформацію за окремими викладачами та дисциплінами свого індивідуального навчального плану (осінній семестр 2020/2021 навчального року) за анкетами, розміщеними в електронних кабінетах.

На сторінці Центру забезпечення якості освіти Львівської політехніки будуть оприлюднені зведені результати опитування та ухвалені рішення.

Будемо вдячні студентам за активну участь та відверті відповіді, що сприятиме формуванню для них якісного освітнього середовища!