Опитування студентів-бакалаврів, які завершують навчання, щодо змісту і якості освітньої програми

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки
Заставка до опитування

Шановні студенти-бакалаври IV року навчання!

Центр забезпечення якості освіти Національного університету «Львівська політехніка» провадить опитування здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які завершують підготовку за освітньою програмою у поточному семестрі, для отримання об’єктивної інформації щодо змісту освітньої програми та якості освіти за нею.

Прохання заповнити анкету, посилання на яку доступне у Ваших електронних кабінетах, та у листі, надісланому на Ваші корпоративні електронні скриньки.

Ваші відверті відповіді допоможуть нам розробити й реалізувати заходи щодо підвищення якості освітньої діяльності за Вашою освітньою програмою, підвищити якість освіти, придатність випускників до працевлаштування.

Результати дослідження буде використано тільки в узагальненому вигляді в розрізі освітніх програм Університету.