Опитування щодо якості викладання навчальних дисциплін кафедри ЦПП, задоволеності якістю освітніх послуг

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Шановні студенти!

З метою оцінювання якості викладання навчальних дисциплін кафедри цивільного права та процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, відповідності діяльності кафедри вимогам щодо надання послуг у сфері освіти й задоволеності якістю освітніх послуг, надання яких забезпечує кафедра ЦПП, здобувачі вищої освіти мають змогу пройти опитування за низкою запитань. Відповіді на них допоможуть підвищити якість роботи кафедри цивільного права та процесу і викладання окремих навчальних дисциплін.

Відповідні форми анкет і Google-форми для опитування подано у змісті навчально-методичних комплексів, розміщених у Віртуальному навчальному середовищі кафедрою цивільного права та процесу (у розділі «Новини»).

Для того, аби пройти опитування, необхідно авторизуватись на сайті ВНС і на відповідній сторінці навчальної дисципліни (розділ «Новини») пройти опитування.

Будемо вдячні за відверті відповіді!