Опитування про приєднання Української академії друкарства до Львівської політехніки для колишніх працівників і студентів УАД

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки
Заставка до опитування

Анонімне опитування працівників та здобувачів вищої освіти Національного університету «Львівська політехніка», які раніше працювали/навчались у реорганізованій Українській академії друкарства, проходить на виконання заходів аудиту на тему «Проблеми мережі закладів вищої освіти: далі утримувати чи реформувати», які здійснюються відповідно до Закону України «Про рахункову палату» та Міжнародних стандартів аудиту (ISSAI).

Просимо працівників та здобувачів вищої освіти Національного університету «Львівська політехніка», які раніше працювали/навчались у реорганізованій Українській академії друкарства, взяти участь в опитуванні.

Опитування триватиме до 12 вересня 2024 року.

Інформація про опитування та покликання на анонімну анкету надано керівникам структурних підрозділів Інституту поліграфії та медійних технологій і представникам студентського самоврядування.