Оприлюднено рейтинг популярності матеріалів в інституційному репозитарії Львівської політехніки

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки

У рамках Міжнародного Тижня Відкритого Доступу Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» проаналізувала популярність розміщених в інституційному репозитарії матеріалів відкритого доступу.

Отож, безперечним лідером за завантаженнями виявилася стаття Stajanča M. Environmental impacts of cement production / Miroslav Stajanča, Adriana Eštoková // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 296–302. – Bibliography: 6 titles. Її файл завантажували 44161 разів.

А найпопулярнішим матеріалом за переглядами (2462) стала стаття Реакція Дільса-Альдера у синтезі нових гетероциклічних похідних 1,4-хіноїдних сполук / Ю. Думанська, І. Щекун, Ю. Шах, А. Кудрінецька, В. Сингаєвський, Б. Литвин, А. Кархут, С. Половкович, І. Губицька, Л. Болібрух // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2012. – № 726 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 123–130. – Бібліографія: 5 назв.

Топ-10 файлів за завантаженнями і топ-10 матеріалів за переглядами – на сайті Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки.