Open Call для талановитих студентів, науковців, розробників у сфері deep-tech

Національна академія наук України
Заставка до заходу

Програма Vacuum Deep Tech Acceleration починає реалізацію проєкту за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Проєкт розпочинається відбірковим хакатоном «Інновації у сфері глибоких технологій», що відбудеться 1–3 березня 2024 року в Києві у гібридному форматі.

Участь можуть брати як індивідуальні учасники (студенти, науковці, фінансисти, дизайнери-маркетологи, розробники), так і готові сформовані команди.

Вимоги до учасників

• Учасник повинен мати ідею чи продукт, в основі якого є наукоємна технологія з потенційно високою доданою цінністю.
  • Учасник та його ідея/продукт мають підприємницький потенціал.
  • Учасник має мотивацію будувати або вже будує стійкий інноваційний бізнес.
  • Учасник повинен бути зареєстрований як юридична особа чи фізична особа-підприємець або готовий зареєструватись у майбутньому .
  • Більшість команди учасника має перебувати в Україні.
  • На своєму веб-сайті та у соціальних мережах учасник позиціонує себе як український.

30 наукоємних стартапів-переможців приєднаються до акселераційних програм Science Intensive Innovation та Development and Renovation.

Крайній термін подання заявок – 12 лютого 2023 року.

Докладніше – на сайті Національної академії наук України.