Оновлена програма заходів Наукових фестин у Національному університеті «Львівська політехніка»

Соломія Матвій, відділ маркетингу та інноватики Львівської політехніки
фест-програма

20 квітня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудуться вже традиційні Наукові фестини. Місце проведення – територія біля головного корпусу Львівської політехніки (вул. Ст. Бандери, 12). Початок об 11 годині.

Політехніки готують для гостей екскурсії інститутами та бібліотеками, демонстрації винаходів, хімічних реакцій і нових машин та роботів, і показ колекції арт-одягу від знаної майстрині техніки валяння, і майстер-клас від акторської школи, і спортивні змагання та екстремальне шоу – і ще багато-багато іншого! На завершення учасників чекають «Наукові акорди Львівської політехніки» в органному залі.