Онлайн-зустріч студентів Політехніки з практикуючими архітекторами, співзасновниками GAB Сергієм та Аліною Губарями

Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки
Фрагмент афіші зустрічі

Група зв’язків з випускниками Національного університету «Львівська політехніка» продовжує тур цікавих і продуктивних віртуальних зустрічей. І наступними точками зустрічі є кафедра дизайну архітектурного середовища та кафедра архітектурного проектування, випускниками якої є Сергій та Аліна Губарі.

7 та 8 квітня політехніки, які цікавляться архітектурою та дизайном, матимуть унікальну можливість долучитися до корисної і продуктивної бесіди й перейняти досвід професійних фахівців з інноваційного архітектурного бюро GAB. Адже заглиблення у суть професії, отримання практичного досвіду з перших років навчання дасть змогу успішно та природньо реалізуватися у професії.

Зловіть ідею водночас GAB, адаптуйте її до реальності та втілюйте в життя.

Якщо ви бажаєте приєднатись до зустрічі, пишіть у приватні повідомлення @lpnu_alumni_and_friends, аби ми додали вас до лекції в MS Teams.