Онлайн-зустріч студентів кафедри туризму з Анною Кіцілінською (Lviv Tourism Office)

Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

У процесі навчання студенти замислюються про майбутнє: хтось точно знає, як планувати своє життя і що робити в обраній сфері, а хтось – сумнівається, в якому напрямі піде професійне життя. Саме тоді у них часто виникає бажання дізнатися цікаві історії успіху, які хочеться наслідувати. Так було створено концепцію серії розмов «Запитай випускника».

Аби зрозуміти свої сильні сторони та зони розвитку, а головне – повірити у потенціал, студенти кафедри туризму Національного університету «Львівська політехніка» поспілкуються з випускницею про компетентності, які стали пріоритетними, розглянуть питання туризму в час пандемії й дізнаються, що нового запропонує ця галузь у недалекому майбутньому.

Запрошений спікер – Анна Кіцілінська, Lviv Tourism Office.

Дата і час проведення заходів:

• 1 грудня 2021 року – 16:00;
  • 6 грудня – 17:00.