Онлайн-зустріч «Методології та технології розробки програмного забезпечення для автоматизації бізнес-процесів»

Кафедра інформаційних технологій видавничої справи
Заставка заходу

9 червня 2022 року відбудеться онлайн-зустріч на тему «Методології та технології розробки програмного забезпечення для автоматизації бізнес процесів на прикладі компанії GIAB». Організатор заходу – кафедра інформаційних технологій видавничої справи Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки.

Спікер – Максим Леськів, CTO at Godsinlösen Nordic AB (GIAB, Швеція), випускник Львівської політехніки. Має більше 20 років досвіду в розробці (прикладній і веб), інтеграції ІТ-інфраструктури і системній архітектурі. Працював програмістом, ІТ аналітиком, системним інженером, тімлідом команди розробників, system and solution architect, технічним лідом департаменту веброзробок, з вересня 2021 – технічний директор.

Зустріч відбудеться на платформі Google Meet. Початок о 14:00.