Онлайн-зустріч «HR-фахівець: з чого розпочати та шляхи розвитку»

Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки
Фрагмент афіші зустрічі

Група зв’язків з випускниками Національного університету «Львівська політехніка» впевнена, що нарешті минули ті часи, коли, почувши фразу «Я працюю HR-ом», люди дивилися на тебе з величезним знаком питання в очах. Ба більше, в нашому університеті здійснюється підготовка фахівців HR-менеджменту, які отримують весь спектр теоретичних знань та практичних навиків. 1 квітня студенти кафедри менеджменту персоналу та адміністрування матимуть унікальну можливість дізнатися, що роль HR-a в житті компанії є значно глибшою та вагомішою.

Як давно існує професія? Які якості допоможуть стати класним HR-ом? Які еволюційні етапи проходить молодий фахівець? На ці та багато інших запитань політехніки отримають відповіді під час зустрічі «HR-фахівець: з чого розпочати та шляхи розвитку».

Запрошений спікер: Ольга Захарчук, HR & Administration Manager у PLS Logistics Services.

Дата і час проведення заходу: 1 квітня 2021 року, 12:10.

Долучитися до зустрічі на платформі Microsoft Teams